Kot na paznokciach

Witajcie!!!
Dzisiaj będzie dość nietypowy post, ponieważ moje paznokcie potrzebują trochę regeneracji więc postanowiłam nie malować ich przez kilka dni. Stosuje tylko odżywkę Nail Tek II Intensive Therapy . Mam nadzieje że po wszystkim paznokcie zregenerują się.
Dzisiejsze mani wykonałam kilka dni temu na paznokciach mojej przyjaciółki. Nie miałam za bardzo pomysłu co mogłabym zrobić i wspólnie postanowiłyśmy że tym razem będą to koty :) Można stwierdzić że był dla nas inspiracją jej piękny kot który cały czas przymila się do wszystkich. 
Kilka zdjęć w świetle dziennym a właściwie to wieczornym :)


Jako bazy użyłam lakieru Sally Hansen Xtreme Wear First Blush 83. Jest to bardzo ładny pudrowy róż, który idealnie kryje po dwóch warstwach. Lakier wspaniale się rozprowadza na płytce paznokcia dzięki cienkiemu pędzelkowi oraz odpowiedniej konsystencji. Nie zostawia smug.
Moim zdaniem ten kolor jest wymarzony dla osób, które cenią delikatny manicure.Taka alternatywa dla "frencha", wystarczy jedna warstwa, aby pokryć paznokcie i wyglądają one na bardzo zadbane.
Paznokcie przyozdobiłyśmy naklejkami wodnymi z motywem kota, które są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy kilka sekund i paznokcie mamy gotowe.


Naklejki wodne są idealne jeżeli zwykły lakier nam się znudził po kilku dniach i chcemy wprowadzić jakiś nowy akcent. Po nałożeniu utwardzacza trzymają się bardzo długo i nie ścierają się.

Myślę że już poniedziałek pojawi się post z moimi paznokciami. Mogę Wam tylko powiedzieć że wykonam zdobienie które będzie na specjalne okazje ale bardzo łatwe do wykonania.

A wy lubicie używać naklejek wodnych???


Do usłyszenia!!!

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...