Jesienny mani

Witajcie!!!
Po dość długiej przerwie, jeeeeju 2 miesiace minęły od ostatniego posta :) Ale czas do was wrócić. Moje paznokcie po tych kilku miesiącach trzymają się bardzo dobrze. Zobaczcie jak ten czas szybko leci, zaraz już będzie wiosna a właściwie to już jest. Ostatnio jest przyjemnie ciepło :)
Ale czas na dzisiejsze mani które dla was przygotowałam. Jest już prawie wiosna a ja tym razem postawiłam na dwa lakiery OPI. I jest to połączenie jak dla mnie typowo jesienne ale wygląda bardzo ładnie :) Z reszta same zaraz zobaczycie.


Pierwszy jest to lakier OPI Don't Bossa Nova Me Around. Pochodzi z kolekcji Brazil wiosna/lato 2014. Jest kremowy nude. Konsystencja jest idealnie kremowa. Do pełnego krycia wystarczą dwie średnie warstwy, które wysychają w tempie ekspresowym. Pędzelek jest bardzo wygodny i idealnie skrojony. Na moich paznokciach utrzymuje się dobre pięć dni. Jestem zakochana w tym odcieniu.

Co mówi producent o tej kolekcji:
"Wiosną 2014 roku OPI zabiera nas do Brazylii. Suzi Weiss-Fischmann, kreatorka  wszystkich lakierów wyjaśnia, że kolekcja wyraża jej pragnienie życia wśród nasyconych barw. Brazylia kojarzy się z zielenią tropikalnych lasów, plażą, po której chadzają piękne dziewczyny w soczysto kolorowych bikini, a mężczyźni prężą swoje umięśnione i opalone torsy. Brazylia to zabawa, na czele z obłędnym karnawałem w Rio, który mnogością kolorów nie ma sobie równych. Wibrujące barwy są tak energetyczne, że każdego stawiają na nogi. A tego w obecnym świecie nam potrzeba.
Kolor, którego moc jest bezdyskusyjna, tym razem głęboko wniknie w naszą duszę i rozpali emocje. Między innymi za sprawą brazylijskich kobiet - seksownych, egzotycznych, pełnych wigoru, emanujących wewnętrznym i zewnętrznym pięknem.
Suzi chciałaby, aby wszystkie kobiety na świecie, bez względu na przeciwności losu, przejęły tę niezwykłą energię od Brazylijek i pokazały swą, być może, prawdziwą naturę.
W skład 12 kolorów kolekcji Brazil wiosna/lato 2014 wchodzą zarówno odcienie niezwykle soczyste, niczym owocowe cukierki, jak i kolory nude, naturalne.
Dodatkowo, tę linię urozmaica kolekcja czterech neonowych lakierów piaskowych, ale tylko w limitowanej wersji mini. Wśród nich jaskrawy fiolet, turkus, żółty i różowy.
"

Drugim lakierem jest OPI I'm Feeling Sashy. Pochodzi z kolekcji Miss Universe.W jej skład wchodzą trzy wyjątkowo eleganckie odcienie:
I’m Feeling Sashy - mleczna purpura,
Miss You-niverse – głęboka śliwka węgierka
This Gown Needs a Crown – platyna z satynowym wykończeniem. 
Do usłyszenia!!!

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...