'Rudolf czerwononosy Renifer"

Witajcie!!!
Pogoda jest u mnie straszna, co to za święta bez śniegu. Ja nie czuje tej atmosfery świąt, cały czas pada i pada :(  Wigilia jest już jutro, a jak idą wam wasze przygotowania bo ja to nie mam czasu nawet pomalować paznokci. Dzisiaj pokaże wam mani które wykonałam wczoraj na paznokciach mojej przyjaciółki. Pierwsze co powiedziała to to że chce renifery ale później dodała że musi być też św. Mikołaj, taki sam którego namalowałam kilka dni wcześniej u siebie, TUTAJ możecie zobaczyć.Zdobienie wykonałam przy użyciu farbek akrylowych ( maluje się nimi suuuper ).
Mam nadzieję że wam się spodobają renifery i co najważniejsze mojej przyjaciółce bardzo się podoba i mam nadzieję że do świąt wytrzymają :) 


W ten przepiękny świąteczny czas Bożego Narodzenia, pragnę,  Wszystkim odwiedzającym  mojego bloga przesłać  moc życzeń:  zdrowia, szczęścia, życia pełnego miłości, radości, wiary w dobry los, uśmiechu, pomyślności...Cudownych chwil spędzonych w gronie rodzinnym oraz duuużo wspaniałych i pięknych prezentów.

Do usłyszenia!!!

4 komentarze:

 1. śliczne reniferki ;)
  wesołych! ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetnie wyszły! Bardzo mi się podoba. :)
  Wesołych Świąt!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...